Badania naukowe UMK

Zapraszamy do wzięcia udziału w badaniach naukowych prowadzonych na  Wydziale Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UMK. Zgłoszenia przyjmowane są mailowo na adres: badanie.oka@umk.pl.

Z wyrazami szacunku,Joanna Gorgol

Publikacja 8 stycznia 2022

Komunikat

Zgodnie z zarządzeniem nr 4 Rektora UMK z dnia 5 stycznia 2022 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w zakresie organizacji kształcenia na UMK w Toruniu, w okresie od 10 do 30 stycznia 2022 r. wykłady sekcji naukowej i dyskusyjnej oraz inne zajęcia prowadzone w grupach liczących powyżej 30 osób zostają odwołane.

Zarząd TUTW

Publikacja 5 stycznia 2022

Drodzy Słuchacze,

załączam miłą korespondencję okołoświąteczną, jaką wymieniłam ze słuchaczami UTW w Szawłach. Dwukrotnie przedstawiciele ich Uniwersytetu byli naszymi gośćmi. Drugi raz na naszym jubileuszu 30-lecia. My także we wrześniu 2019 roku byliśmy serdecznie przyjmowani na ich uroczystościach 20-lecia działalności. Zaprzyjaźniliśmy się, o czym świadczy poniższa korespondencja oraz fotoreportaż zamieszczony w naszej GALERII.

#

Drogi Aloyzas, Szanowny Panie Rektorze, Drodzy Przyjaciele z Litwy,

w imieniu własnym oraz Zarządu i Słuchaczy TUTW przesyłam gorące życzenia zdrowia, pięknych, miłych a nawet cudownych Świąt Bożego Narodzenia w gronie najbliższych, a w nowym - 2022 roku - pogody ducha, radości, sukcesów i optymizmu.

Krystyna Kuras

Toruń, grudzień 2021.

#

Niech każda chwila Świąt żyje własnym pięknem,

A nowy rok obdaruje Was zdrowiem, szczęściem i pomyślnością.

Droga Pani Krystyno, drodzy Przyjaciele w Toruniu!

W imieniu Rektora i Zarządu Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Szawłach, i oczywiście osobiście, pozdrawiam Was z okazji Świąt Bożego Narodzenia i z przybliżającym się Nowym Rokiem! Posyłam jak najlepsze życzenia w życiu osobistym i działalności Uniwersytetu oraz nadzieje, że nadchodzący 2022 będzie lepszy niż ubiegły, bez głównych problemów migracyjnych i polityki międzynarodowej, że drobniejsze nieporządki nie będą mocno przeszkadzać naszemu życiu w pięknych naszych krajach.

Aloyzas

Publikacja 29 grudnia 2021

ANKIETA

W imieniu Krajowego Związku Spółdzielni Mleczarskich chciałbym prosić o podanie adresu WWW ankiety dla konsumentów produktów mleczarskich.

Ankieta dostępna jest w wersji online pod URL:https://forms.office.com/r/uwzj2pvSrj

Mam świadomość, że mało słuchaczy korzysta z Internetu, ale liczę na kilka odpowiedzi 😊.

Pozdrawiam i z góry dziękujędr Krzysztof ŚmiataczPolitechnika Bydgoska

Publikacja 27 grudnia 2021

KOMUNIKAT

Zgodnie z Zarządzeniem nr 242 Rektora UMK z dnia 1grudnia b.r., Zarząd TUTW 8 grudnia 2021 r. podjął uchwałę o zawieszeniu od 11 grudnia 2021 r. do 9 stycznia 2022 r. zajęć TUTW tylko w pomieszczeniach uniwersytetu.

Zarząd TUTW

Publikacja 9 grudnia 2021

NASI WSPANIALI WOLONTARIUSZE!

Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza przesyłamy Wam, Koleżanki i Koledzy, najlepsze życzenia - zdrowia, radości i satysfakcji z realizacji podejmowanych różnorodnych działań. Życzymy, by uśmiech i optymizm towarzyszył Wam każdego dnia.

Serdecznie dziękujemy Wam za aktywność, często ofiarną i bezinteresowną pracę na rzecz osób i instytucji. Jesteście wspaniali!

Zarząd TUTW

Publikacja 4 grudnia 2021

„Pisać każdy może……”

25 listopada w Książnicy Kopernikańskiej, odbyło się spotkanie autorskie, w którym udział wzięły, między innymi, nasze koleżanki z TUTW - Krystyna Kuras, Joanna Wrzesińska i Renia Rekowska. Efektem ich pracy na warsztatach literackich, pod kierunkiem znanego pisarza Roberta Małeckiego, było wydanie w formie książkowej opowiadań na temat „Lęk nasz powszedni.” Projekt powstał 2 lata temu, a ze względu na pandemię warsztaty w dużej mierze prowadzone były online.

czytaj więcej

SPOTKANIE Z „PIERWSZAKAMI”

17 listopada 2021 r. w Auli Magna na Wydziale Teologicznym UMK, odbyło się zebranie informacyjno-organizacyjne Zarządu TUTW i Kierowników Sekcji z nowoprzyjętymi słuchaczami. Prowadząca spotkanie, Krystyna Wójcik, wiceprezes ds. organizacyjnych, przedstawiła skład Zarządu, główną księgową oraz kierowników 24 sekcji tematycznych TUTW. Krótko omówiła zadania poszczególnych członków Zarządu i tzw. sekcyjnych, podkreślając, że wszyscy pracujemy społecznie. Kierownicy sekcji zaproponowali swoją ofertę, zachęcając do udziału w różnych formach aktywności TUTW.

Na spotkaniu zaprezentowano w formie multimedialnej działalność TUTW, przygotowaną przez Wojtka Buss.

Zebranie upłynęło w miłej atmosferze.

Tekst i zdjęcia: Danuta Polarek - Sekretarz TUTW

  

  

Publikacja 20 listopada 2021

KOMUNIKATY

1/ Przypominamy, że na prośbę słuchaczy, od listopada br w środy biuro jest czynne w godz. od 13.00 do 15.30, natomiast w poniedziałki bez zmian, czyli od 10.00 do 13.00.

2/ 17 listopada 2021 r. o godz. 17.15 w Auli Magna (Wydział Teologiczny UMK) odbędzie się spotkanie informacyjno-organizacyjne Zarządu TUTW i Kierowników Sekcji z nowo przyjętymi słuchaczami.

Zapraszamy i do zobaczenia!

Zarząd TUTW

Publikacja 3 listopada 2021

Zmiany w Zarządzie

W wyniku nagłej rezygnacji Tamary Żuchowskiej z funkcji wiceprezesa d.s. programowych TUTW, 27 października 2021 r. Zarząd podjął następujące decyzje:

 

  1. Funkcję wiceprezesa d.s. programowych powierzył Hannie Osińskiej. Przyjął jej rezygnację z funkcji Sekretarza.

 

     2. Funkcję Sekretarza powierzył członkowi Zarządu - Danucie Polarek.

 

Publikacja 29 października 2021

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12