Piszą o nas!

Drodzy Słuchacze, swego czasu pani Anna Dwojnych zwróciła się do nas o pomoc oraz udostępnienie materiałów świadczących o aktywności seniorów w TUTW. Poniżej, oprócz listu od niej, znajduje się link z tym artykułem. Zachęcam do przeczytania. Jak się okazuje, nasi poeci nieustannie budzą zainteresowanie i uznanie Gratulujemy.

KK

Szanowni Państwo, uprzejmie informuję, że w pierwszym numerze popularno-naukowego pisma poświęconego debacie publicznej „Dyskurs i Dialog” (założonego przez Instytut Dyskursu i Dialogu) ukazał się mój artykuł pt. „Poezja, która odmładza. Aktywizacja seniorów na przykładzie sekcji poetyckiej Toruńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku”. Tekst przedstawia sukcesy sekcji poetyckiej TUTW oraz fragmenty twórczości jej członków, opublikowane w antologii „Uśmiechy jesieni” pod redakcją R.A.Graczyk.

Pomyślałam, że mogą Państwo być zainteresowani takim materiałem, np. podlinkowaniem go na stronie UMK albo umieszczeniem w kronice TUTW.

Mój artykuł w załączniku.

Link, gdzie można pobrać mój artykuł w formacie PDF a także artykuł dr Wiesławy Duży, także o tematyce senioralnej: https://dyskursidialog.org/senior-madry-aktywny/.

Link do strony czasopisma, gdzie można pobrać cały numer w PDF:  https://dyskursidialog.org/pobierz-wydanie/

Pozdrawiam,

Anna Dwojnych

Publikacja 20 stycznia 2020