Najbliższe spotkania

  • Już 12 maja w środę o godz. 16.00 w ramach sekcji dyskusyjnej odbędzie się spotkanie z panem Rafałem Grabowskim z Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej Uniwersytetu Humanistyczno – Społecznego w Warszawie na temat: „Komunikacja w codziennym życiu, dlaczego trudno się nam czasem dogadać”

Uwaga! Spotykamy się oczywiście na platformie Teams.

Tym, którzy pierwszy raz przyłączą się do nas przypominamy, że instrukcja łączenia znajduje się w publikacji z 19 kwietnia na naszej stronie.

  • Natomiast 17 maja, w poniedziałek o 16.00 dr Marta Małecka z Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu przedstawi wykład na temat seksualności osób dorosłych
  • dr Marta Małecka jest menedżerem kierunku pedagogika na studiach licencjackich i magisterskich na WSB, doktorem nauk humanistycznych w zakresie pedagogiki, absolwentką seksuologii klinicznej; zajmuje się opiniowaniem, edukacją i terapią przy Instytucie Psychologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. 

Drodzy Słuchacze, zwróćcie, proszę, uwagę na fakt, że spotkania odbywają się w dniach i godzinach tradycyjnie przez nas zarezerwowanych dla wykładów akademickich oraz sekcji dyskusyjnej – cdn.

Do zobaczenia!

Zarząd TUTW

Publikacja 9 maja 2021