Musicie o tym wiedzieć!

„Wolontariusz na medal” to nie jest już obcy naszym słuchaczom slogan, to odznaczenie, które otrzymały trzy nasze koleżanki – wolontariuszki. Brawo!

Było tak. Bank Żywności rekomendował Jadwigę Chlipalską, Danutę Niebrzegowską i Stanisławę Zielińską do tego odznaczenia, które zostało im wręczone 26 listopada podczas ogólnopolskiej gali przez Prezydenta RP i Jego Małżonkę. Jest to uznanie dla wieloletniej, ofiarnej i bezinteresownej pracy na rzecz potrzebujących.

Kochani Wolontariusze TUTW! Jesteśmy dumni, że w naszym gronie znajdują się osoby, które nie czekając na specjalne zachęty, nie licząc na poklask i uznanie od kilkunastu lat, a nawet więcej, pomagają z potrzeby serca.

19 grudnia, na specjalnym spotkaniu, wieńczącym kolejny, bardzo pracowity rok sekcji WOLONTARIAT TUTW, mieliśmy okazję, zarówno odznaczonym koleżankom jak i wszystkim wolontariuszom działającym w naszym uniwersytecie podziękować i pogratulować serdecznie ich zaangażowania i zapału do pracy. Podziwiamy Was i jesteśmy dumni, że tak wiele dobrego możemy o Was usłyszeć od tych, którym pomagacie. Udowadniacie, że SENIOR – WOLONTARIUSZ jest na medal!

Życzymy zdrowia i zapału do takiej aktywności! Jesteście wzruszająco czuli na drugiego człowieka. To piękne!

W imieniu Zarządu TUTW – Krystyna Kuras

Ps. Kochani Czytelnicy naszej strony www.tutw.org – pamiętajcie! Co roku 5 grudnia wolontariusze mają swój Dzień, swoje Święto. Pokochajmy ich!

 

 

 

Publikacja 30 grudnia 2019