Komunikaty po wykładzie 14 czerwca

  1. Do końca czerwca Członkowie Zarządu dyżurują w biurze przy ul. Gagarina 37 w każdy poniedziałek i środę od godz. 10.00 do 13.00, tel. 691 811 242. Zapraszamy w każdej sprawie.
  2.  Ze względu na liczne pytania i prośby o możliwość przystąpienia do TUTW, 7 czerwca br.  Zarząd podjął uchwałę o prowadzeniu rekrutacji w sposób ciągły, z wyjątkiem lipca i sierpnia. Po wznowieniu działalności stacjonarnej TUTW, nowi członkowie, którzy dołączą w czasie trwania roku akademickiego, będą mogli bez ograniczeń uczestniczyć w zajęciach wszystkich sekcji, z wyjątkiem lektoratów i zajęć komputerowych, do których dołączenie będzie możliwe tylko na mocy indywidualnych ustaleń z prowadzącym lektorat lub zajęcia komputerowe. (Sekretarz Zarządu Hanna Osińska)
  3. 13 października 2021 w Auli UMK przy ul. Gagarina 11 zaplanowaliśmy uroczystą inaugurację roku akademickiego 2012/2022 Szczegóły podamy w komunikatach wrześniowych.
  4. Drodzy Malarze, Słuchacze TUTW, zgodnie z zapowiedzą proponujemy umieszczenie Waszych prac na stronie www.tutw.org pod nazwą LETNIA GALERIA OBRAZÓW. Mam nadzieję, że będą to obrazy nowe, niedawno powstałe. Zapraszamy i czekamy na Wasze prace do 25 czerwca br. Kryteria dotyczące zamieszczenia pracy w galerii są podane w komunikacie z 13 czerwca na naszej stronie niżej.
  5. Pamiętajcie, mamy stronę www.tutw.org na której zamieszczamy ważne dla całej naszej społeczności informacje.

Życzę wszystkim Słuchaczom TUTW zdrowia i wspaniałych wakacji.

Do zobaczenia jesienią!

Krystyna Kuras, wiceprezes ds. programowych TUTW

Publikacja 14 czerwca 2021