Festiwal ŚwiatoPogląd

Szanowni Państwo,
chcielibyśmy poinformować Państwa i serdecznie zaprosić na zbliżający się 4. Festiwal Kultury Podróży ŚwiatoPogląd (Chiny, Brazylia, Białoruś), który odbędzie się w dniach 30.09 – 02.10 w Dworze Artusa w Toruniu.

Festiwal Kultury Podróży ŚwiatoPogląd to wyjątkowe spotkania pasjonatów podróżowania i obcokrajowców, które uczą świadomego obcowania z inną kulturą. Celem festiwalu jest zwiększenie wrażliwości na różnice międzykulturowe i umożliwienie integracji Polaków z województwa kujawsko-pomorskiego z obcokrajowcami zamieszkującymi ten region. W oparciu o wiedzę i doświadczenia naszych prelegentów kompleksowo przybliżamy uczestnikom trzy wybrane państwa – w tym roku będą to Chiny, Brazylia i Białoruś.

Podczas festiwalu są planowane prelekcje, koncert zespołu Relikt, warsztaty fotograficzne, warsztaty ekologicznego podróżowania, warsztaty taneczne Samby, wystawy fotografii i pokazy filmów dokumentalnych.

Na cały festiwal obowiązuje wstęp wolny, jedynie część warsztatów wymaga wcześniejszego zapisu, o czym informujemy na naszej stronie internetowej i w mediach społecznościowych.

Więcej informacji:
Aleksandra Boniecka,
nr telefonu: 535 486 555

Publikacja 26 września 2022