Festiwal naukowy E(x)plory 2015

Sześcioro wolontariuszy naszego uniwersytetu 12 i 13 lutego 2015r pracowało i pomagało podczas organizacji Regionalnego Festiwalu Naukowego E(x)plory 2015. Organizatorem Festiwalu Naukowego młodych talentów w Toruniu była Fundacja Zaawansowanych Technologii z siedzibą w Warszawie.
Uczestnictwo w imprezie dostarczyło nam wielu nowych doświadczeń w dziedzinie współpracy z młodymi ludźmi, zarówno organizatorami przedsięwzięcia jak i uczniami prezentującymi swoje projekty naukowe oraz uczestnikami warsztatów. Była to też okazja do zapoznania się z ciekawostkami naukowymi z zakresu chemii, fizyki, techniki, robotyki, fotografii, produkcji muzyki, tworzenia grafiki trójwymiarowej oraz innowacji w tych dziedzinach.

fE     Festiwal

Festiwal. 1jpg     Festiwal.2jpg

Od organizatorów otrzymaliśmy dyplomy, małe upominki, wiele życzliwości i ciepłych słów. Na długo w pamięci pozostanie nam wypowiedziane przez nich stwierdzenie, że jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy. Zostaliśmy zaproszeni do współpracy w przyszłym roku. To uznanie młodych ludzi mobilizuje nas do dalszej pracy na rzecz innych. Drodzy wolontariusze jak zwykle nie zawiedliście i jak zawsze można na Was liczyć. Dziękuję.
Opiekunka sekcji „Bank czasu, wolontariat”
Stanisława Zielińska
Publikacja 22 lutego 2015