5 GRUDNIA – MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ WOLONTARIUSZA ..

.. i z tej okazji, 2 grudnia b.r. wolontariusze i zaproszeni przedstawiciele Zarządu TUTW, spotkali się w Toruńskiej Piernikarni Mistrza Bogumiła. Zebranych powitała Wiesława Drapiewska – koordynatorka wolontariatu, życząc zdrowia, pomyślności, sukcesów osobistych i satysfakcji z pracy na rzecz innych. Szczególne podziękowania otrzymały kol. Jadzia Chlipalska i Danusia Niebrzegowska za systematyczną i sumienną pracę w Ognisku Dzieci i Młodzieży Caritas w Toruniu. W imieniu Zarządu Krystyna Wójcik-wiceprezes ds. organizacyjnych TUTW życzyła wolontariuszom zdrowia, cierpliwości i radości płynącej z pomagania innym.

Na spotkaniu, w miłej i serdecznej atmosferze, degustowano pierniki z różnymi dodatkami, m.in. z miodem, lawendą, cytryną, czekoladą i jagodami, przy aromatycznej herbacie, kawie oraz miodzie pitnym. Po krótkiej informacji o sposobach i tradycji pieczenia pierników, każdy uczestnik zrobił swojego pierniczka. I wszystkie były oryginalne i piękne.

Drodzy wolontariusze, z okazji Waszego święta życzę, aby wolontariat nadal był źródłem radości i satysfakcji, a wdzięczność i uśmiech tych, którym poświęcacie swój czas, niech motywuje do dalszego działania.

Hanna Osińska                                                                                                                                   Fot. Wojtek Buss

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Publikacja 4 grudnia 2022