Drodzy Słuchacze,

załączam miłą korespondencję okołoświąteczną, jaką wymieniłam ze słuchaczami UTW w Szawłach. Dwukrotnie przedstawiciele ich Uniwersytetu byli naszymi gośćmi. Drugi raz na naszym jubileuszu 30-lecia. My także we wrześniu 2019 roku byliśmy serdecznie przyjmowani na ich uroczystościach 20-lecia działalności. Zaprzyjaźniliśmy się, o czym świadczy poniższa korespondencja oraz fotoreportaż zamieszczony w naszej GALERII.

#

Drogi Aloyzas, Szanowny Panie Rektorze, Drodzy Przyjaciele z Litwy,

w imieniu własnym oraz Zarządu i Słuchaczy TUTW przesyłam gorące życzenia zdrowia, pięknych, miłych a nawet cudownych Świąt Bożego Narodzenia w gronie najbliższych, a w nowym – 2022 roku – pogody ducha, radości, sukcesów i optymizmu.

Krystyna Kuras

Toruń, grudzień 2021.

#

Niech każda chwila Świąt żyje własnym pięknem,

A nowy rok obdaruje Was zdrowiem, szczęściem i pomyślnością.

Droga Pani Krystyno, drodzy Przyjaciele w Toruniu!

W imieniu Rektora i Zarządu Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Szawłach, i oczywiście osobiście, pozdrawiam Was z okazji Świąt Bożego Narodzenia i z przybliżającym się Nowym Rokiem! Posyłam jak najlepsze życzenia w życiu osobistym i działalności Uniwersytetu oraz nadzieje, że nadchodzący 2022 będzie lepszy niż ubiegły, bez głównych problemów migracyjnych i polityki międzynarodowej, że drobniejsze nieporządki nie będą mocno przeszkadzać naszemu życiu w pięknych naszych krajach.

Aloyzas

Publikacja 29 grudnia 2021