Zajęcia

Zajęcia w sekcjach przeznaczone są wyłącznie dla członków TUTW, posiadających legitymacje
z aktualnie opłaconymi składkami.

Uczestnicy zajęć są obowiązani okazać legitymację na prośbę prowadzącego zajęcia
lub osoby upoważnionej przez Zarząd.

RAMOWY PLAN PRACY SEKCJI TUTW

Sekcja

Opiekun sekcji

Miejsce

Dzień

Godzina

Naukowa

dr Anna Pluskota

UMK Wydział Matematyki i Informatyki
ul. Chopina 12/18

poniedziałek

16.00

Dyskusyjna

Maria Wojdyła
tel. 608 245 256

UMK Wydział Teologiczny
ul. Gagarina 37
AULA MAGNA

środa

16.00

Językowa:

- angielski
- niemiecki
- hiszpański
- rosyjski
- włoski
---------------
- francuski

Krystyna Wójcik

UMK Wydział Teologiczny
ul. Gagarina 37, sala nr. 11

 

----------------------

Akademia Nauki
Św. Katarzyny 4
Tel. 56 652 17 18

wg odrębnego planu

 

--------------

raz w tygodniu
2 x 45 min

 

Komputerowa

   

wg odrębnego planu

 

Plastyczna

Alicja Kolańska
tel. 531 074 470

Anna Fordońska
tel. 889 950 098

---------------------

Danuta Trombala
tel. 504 197 559

Stanisława Muzalewska
tel. 692 626 435

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury
ul. Szpitalna 8

poniedziałek

poniedziałek

 

-----------------

czwartek

czwartek

10.30 – 12.45

13.00 – 15.15

 

------------

10.30 – 12.45

13.00 – 15.15

Rękodzieła

Gizela Czyż
tel. 603 423 359

UMK Wydział Teologiczny
ul. Gagarina 37, sala 2

wtorek

13.00 – 15.00

Chór

Anna Jarońska
tel. 513 387 523

Klub SOBÓTKA
ul. Wojska Polskiego 43/45

piątek

16.00 -18.00

Poetycka

Joanna Wrzesińska
tel. 725 085 716

UMK Wydział Teologiczny
ul. Gagarina 37, sala nr.11

raz w miesiącu

wg. uzgodnień

Dyskusyjny Klub Książki

Małgorzata Rosińska             tel. 56 621 08 69

Książnica Kopernikańska,
Filia nr 1
ul. Jęczmienna 23

raz w miesiącu

wg. uzgodnień

Imprez kulturalnych i towarzyskich

Zofia Walkowska

zgodnie z programem

   

Turystyki krajowej i zagranicznej

Maria Nowakowska
tel. 665 396 340

zgodnie z programem

   

Rehabilitacji
i aktywnego wypoczynku

Teresa Wasilewska
tel. 505 738 538

zgodnie z programem

   

Nordic walking

Stanisław Celiński
tel. 667 889 421

Kazimierz Przewoźny
tel. 784 253 025

Plac Rapackiego,
przy pomniku Piłsudskiego

       ----------------------

Aula UMK

poniedziałek

--------------

czwartek

9.30

---------------

9.30

Rowerowa

Piotr Kosyl
tel. 669 743 465

Fontanna Cosmopolis         Plac Rapackiego

czwartek

10.00

Gimnastyczna (grupy nie zrzeszone w TUTW)

Fitness Club EWAMałgorzata Julkowska          
tel. 502 644 195

 

 

 

-----------------

Irena Wiśniewska
tel. 603 125 111

----------------

Irena Petrykowska
tel. 505 268 752

Klub KAMELEON
ul. Tuwima 9

 

 

 

 

---------------------

sala gimnastyczna ZSE
ul. Grunwaldzka 27

------------------

Zespół Szkół nr 31
ul. Dziewulskiego 41

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

---------------

poniedziałek

czwartek

------------

poniedziałek

czwartek

9.00 i 10.00

15.00

9.00 i 10.00

9.00, 10.00,
i 15.00

9.00 i 10.00

-------------

19.00 – 20.00

19.00 – 20.00

-------------

16.30 i 17.40

16.30 i 17.40

Pływacka/
gimnastyka w wodzie

Joanna Bieńkowska
tel. 693 091 942

----------------

Barbara Łazarewicz - Najder
tel. 501 027 904

Basen w Hotelu COPERNICUS
gimnastyka

---------------------

Basen UMK, ul. Józefa
gimnastyka/pływanie

środa

 

------------

poniedziałek

środa

12.50 – 13.35

 

----------

9.00 – 12.15

9.00 – 12.15

Brydżowa

Andrzej Janiszewski
tel. 607 451 121

Klub SOBÓTKA
ul. Wojska Polskiego 43/45

wtorek

czwartek

12.00

9.00

Gra w kanastę

 

Klub SOBÓTKA
ul. Wojska Polskiego 43/45

środa

10.00

Taniec
w kręgu
(grupa nie zrzeszona w TUTW)

Irena Petrykowska
tel. 505 268 752

Klub KAMELEON
ul. Tuwima 9

wtorek

środa

17.00

13.00

Hatha joga,
ruch dla seniora

Krystyna Malczewska
tel. 604 502 952

Klub KAMELEON
ul. Tuwima 9

środa

czwartek

11.00 – 12.00

17.00 – 18.00

Teatralna

Maria Nowakowska
tel. 665 396 340

   

wg. uzgodnień

Wolontariat

Wiesława Drapiewska
tel. 662 431 742

     

Rada Słuchaczy

Krystyna Nowakowska
tel. 600 059 605